جزیره کیش بعنوان یکی از پر طرفدارترین مناطق توریستی ایران مورد توجه گردشگران زیادی است. خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد به کیش کمک میکند تا در کمترین زمان اولین گام برای سفر را بردارید. از شهرهای تهران، مشهد، اهواز، شیراز، اصفهان بیشترین مسافر به جزیره کیش سفر میکنند. کیش جزیره ای است که برای گشت و گذار در آن باید زمان اختصاص داده و از تفریحات بی نظیر تعریف شده در آن لذت برد.

در ادامه قصد داریم تا نکات جذاب از این جزیره زیبا برای شما بازگو کنیم تا در هنگام سفر به این جزیره، از جاذبه های دیدنی کیش بیشترین اطلاعات را در اختیار داشته باشید. با ما در آپولو همراه باشید.

 

 بلیط هوایی لحظه آخری مشهد به کیش

برای سفر به کیش ، با قیمت ارزان میتوانید از بلیط های لحظه اخری کیش استفاده کنید. با رزرو بلیط چارتر مشهد به کیش ، هزینه سفر به کیش را کاهش داده و به صرفه سفر کنید.

رزرو انلاین و اینترنتی بلیط هواپیما کیش به شما کمک میکند تا از آخرین وضعیت پروازها مطلع بوده و از بلیط های لحظه آخری مطلع شوید و در اسرع وقت اقدام به رزرو بلیط چارتر مشهد کیش نمایید.

 

پرواز مشهد به کیش چند ساعت است؟

فاصله ی هوایی مشهد تا کیش ، 1203 کیلومتر است که این پرواز در مدت زمان یک ساعت و پنجاه دقیقه زمان میبرد و از فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد به فرودگاه بین الملل کیش میرسد.

 

جزیره کیش و شهر مشهد چند فرودگاه دارد؟

جزیره زیبای کیش دارای یک فرودگاه است که فرودگاه بین‌المللی کیش نامیده شده است.  کلیه پروازهای داخلی و خارجی کیش در  فرودگاه کیش انجام میگیرد.

آدرس فرودگاه بین المللی کیش : استان هرمزگان، كيش، بلوار فرودگاه

همچنین شهر مشهد دارای فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد است که تعداد پروازهای داخلی و خارجی زیادی را تحت پوشش قرار میدهد.

آدرس فرودگاه بین المللی مشهد : جنوب شرقی شهر مشهد در کنار بلوار شهید هاشمی نژاد

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد به کیش

هزینه بلیط هواپیما از مشهد به کیش بر اساس ساعت و تاریخ سفر میتواند متفاوت باشد. همچنین نوع ایرلاین ، آژانس هواپیمایی و … در تعیین هزینه سفر به کیش قطعا اثرگذار خواهد بود.

برای آنکه بتوانید با قیمت مناسب سفر به کیش را تجربه کنید، میتوانید از پروازهای لحظه اخری کیش کمک بگیرید. این پروازها کمک میکند تا شما ارزان و سریع عازم کیش شوید. هزینه بلیط کیش مشهد به صورت سیستمی در مقایسه با بلیط چارتر بیشتر بوده ولی امکان کنسل کردن بلیط وجود دارد.

 

مقدار بار مجاز هواپیما چقدر است؟

بسته به ایرلاین انتخابی ، در پروازهای  خارجی بین 20 تا 30 کیلو گرم امکان حمل بار وجود دارد. در پروازهای بین المللی دو بسته ی 23 کیلو گرمی را میتوانید جابه جا کنید.

اما در پروازهای داخلی امکان حمل بار 20 کیلو گرم میباشد و اگر بار شما بیش از این مقدار باشد، اضافه بار خورده و مجبور به پرداخت هزینه میشوید. این عدد در کلاس پرواز و انتخاب کلاس های بیزینس و فرست کلاس میتواند متفاوت باشد.   

 

بلیط هواپیما به کیش ارزان

سفر به کیش را از دست ندهید و حتما در برنامه خود بگنجانید. بلیط پرواز مشهد کیش را با قیمت مناسب از آژانس هواپیمایی آپولو دریافت کنید. با استفاده از اطلاعات درج شده در کانال و وبسایت آپولو میتوانید از آخرین پروازهای لحظه آخری مطلع شده و اقدام به رزرو و خرید بلیط هواپیما نمایید.

این پروازهای لحظه آخری ، پیشنهاد ویژه ای برای شما هستند و برای دریافت اطلاعات آنها کافیست شماره موبایل و یا ایمیل خود را در سایت آپولو ثبت کنید تا لیست پروازهای لحظه آخری برایتان ارسال شوید.

بلیط سیستمی مشهد به کیش

خرید بلیط های سیستمی با قیمت مصوب شده انجام میگیرد و شما با هزینه ای با کمترین نوسان برای سفر به کیش رو به رو میشوید، اما در بلیط های لحظه آخری، ظرفیت های باقی مانده هواپیما با قیمتی پایینتر از معمول به فروش رسیده و این قیمت متناسب با درخواست میباشد.

آنچه که در بلیط های لحظه آخری مهم است این میباشد که آنها بعد از آنکه خریداری شدند، امکان کنسل کردن و استرداد وجه وجود ندارد و شما مبلغی دریافت نمیکنید.

اما در بلیط های سیستمی اگر به هر دلیلی از سفر منصرف شدید، میتوانید با کسر مبلغی به عنوان جریمه ، بقیه وجه پرداختی خود را دریافت نمایید و در فرصتی دیگر برای خرید بلیط هواپیما مشهد کیش اقدام نمایید.

 

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کیش چند روز قبل از سفر است؟

پاسخ به این سوال به صورت دقیق کاری دشوار است اما میتوان به صورت میانگین گفت بهتر است در حدود 3 تا 4 هفته قبل از سفر ، اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید. با اینکار شما فرصت این را دارید تا با مقایسه قیمت و انتخاب روز و ساعت مناسب ، بهتری زمان سفر به کیش را پیدا نمایید.

دقت کنید بهترین زمان های پرواز به سرعت فروخته میشود پس بهتر است زودتر اقدام به رزرو و خرید بلیط هواپیما کیش نمایید. 

 

قیمت بلیط هواپیما برای کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

هزینه بلیط هواپیما کودکان 0 تا 2 سال برابر با 10 درصد و برای کودکان 2 تا 12 سال برابر با 75 درصد از قیمت بلیطی است که بزرگسالان برای سفر به کیش آن را رزرو میکنند. پس اگر کودک خردسال با خود به همراه دارید ، هزینه ی کمتری را بابت رزرو بلیط پرداخت مینمایید.

 

بلیط هواپیما رفت و برگشت مشهد کیش

بلیط های رفت و برگشت در هر آژانس هواپیمایی ، در مقایسه با بلیط های یک طرفه ارزان تر میباشد و شما با تعرفه کمتری بلیط هواپیما مشهد کیش را خریداری میکنید. از جمله مزایای خرید بلیط دو طرفه مشهد کیش این است که در شهری نا آشنا با مشکلات تهیه بلیط مواجه نشده ، استرس آن از شما دور است و میتوانید با خیال راحت در کیش به گشت و گذار بپردازید.

همچنین چالش های تمام شدن بلیط و تغییر تاریخ بازگشت به مبدا شما را تهدید نمیکند. پس پیشنهاد ما به شما این است از رزرو بلیط دو طرفه مشهد کیش استفاده نمایید.