تبریز به‌عنوان یکی از شهرهای گردشگری ایران موردتوجه افراد زیادی قرار می‌گیرد و محبوبیت بالایی داشته و در سال گردشگران زیادی به این شهر سفر می‌کنند.

آب‌وهوای تبریز، جاهای دیدنی تبریز، مقبره علما و شعرا در تبریز، اصول و استانداردهای پیاده‌سازی شده در آن و … ازجمله مواردی است که شما را برای سفر به تبریز راغب می‌کند.

اکثر افراد برای سفر به تبریز، ترجیح می‌دهند اقدام به رزرو بلیط هواپیما تبریز کنند تا با مشکلات محدودیت زمانی مواجه نشوند. تهیه بلیط هواپیما تبریز از مشهد، تهران، شیراز، اصفهان و … هر یک متفاوت است و از طریق سامانه‌های رزرواسیون بلیط هواپیما همچون آپولو انجام می‌گیرد.

در این بخش قصد داریم تا نکات مهم در هنگام خرید بلیط هواپیما مشهد به تبریز را به شما اعلام کنیم تا بتوانید سفری ارزان به این شهر زیبا داشته باشید. با آپولو در این بخش همراه شوید.

 

بلیط هواپیما مشهد تبریز رفت‌وبرگشت

اگر فردی پرمشغله هستید و علاقه دارید سفر به تبریز را تجربه کنید، بهترین گزینه این است که بلیط رفت‌وبرگشت مشهد به تبریز را تهیه‌کرده و سپس اقدام به سفر کنید.

تهیه بلیط رفت‌وبرگشت مشهد به تبریز، با توجه به اینکه ممکن است در برگشت از تبریز بلیط نباشد این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که خیالتان از بابت تهیه و رزرو بلیط راحت بوده و با آرامش خاطر سفر کنید.

 

خرید بلیط پرواز لحظه آخری تبریز

برای خرید بلیط پرواز لحظه آخری از مشهد به تبریز یا بالعکس، می‌بایست از سایت‌های آژانس‌های هواپیمایی همچون آپولو پیگیر اخبار پرواز لحظه آخری بوده و اقدام به رزرو بلیط ارزان هواپیما مشهد به تبریز نمایید.

پروازهای لحظه آخری با قیمت ارزان ارائه‌شده و شما باید ساعت پرواز مشهد به تبریز را در میان پروازها و ایرلاین های موجود انتخاب نمایید.

 

معرفی فرودگاه‌های تبریز و مشهد

فرودگاه‌های بین‌المللی شهید مدنی تبریز: یکی از مجهزترین و معروف‌ترین فرودگاه‌های کشور، این فرودگاه است. فرودگاه بین‌المللی تبریز به‌عنوان بزرگ‌ترین فرودگاه ناحیه شمال غرب کشور است که برای امور نظامی و مسافربری مورداستفاده قرار می‌گیرد. این فرودگاه بسیار پرترافیک بوده و اهمیت ویژه‌ای دارد.

فرودگاه بین‌المللی مدنی، در سال 1326 ساخته شد و امروزه دارای سه ترمینال مختلف داخلی، خارجی و حجاج است. آدرس فرودگاه بین‌المللی تبریز، در بلوار شهید خلبان بابایی است.

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد: این فرودگاه در سال 1330 تأسیس شد. امروزه این فرودگاه بعد از مهرآباد تهران، پر رفت‌وآمدترین فرودگاه کشور است و سالانه 8 میلیون مسافر داخلی و خارجی دارد که نشان‌دهنده‌ی تعداد بالای رزرو بلیط هواپیمایی مشهد از شهرهای مختلف نظیر تبریز، تهران، اصفهان و … است.

 

قیمت بلیط هواپیما تبریز

هزینه بلیط هواپیما با توجه به تاریخ و ساعتی که شما آن را رزرو می‌کنید متفاوت است. نرخ بلیط هواپیما از مشهد به تبریز، نوسان دارد و باید قیمت دقیق را در هنگام رزرو بلیط جویا شد.

هزینه بلیط هواپیما همچنین به ایرلاین یا خط هوایی که از آن تهیه می‌کنید بستگی دارد و انتخاب یک‌فصل مناسب می‌تواند باعث شود سفر ارزان به تبریز از مشهد را تجربه کنید. ایام نوروز و شهریورماه قیمت بلیط هواپیمای تبریز بالاتر از زمان‌های دیگر است.

 

چارتر مشهد تبریز ارزان

برای آنکه از پروازهای لحظه آخری آژانس‌های هواپیمایی تبریز مشهد اطلاع جویید، لازم است از طریق تلفن، ایمیل و یا پیامک با آژانس آپولو ارتباط برقرار کرده و از قیمت بلیط های لحظه آخری اطلاع پیدا کنید.

خرید اینترنتی و آنلاین بلیط پرواز لحظه آخری تبریز می‌تواند هزینه سفر را برای شما بسیار کمتر کرده و فقط کافی است آماده سفر باشید تا بتوانید به‌آسانی و با قیمت ارزان از مسافرت خود لذت ببرید.

 

نکات مهم در هنگام رزرو بلیط هواپیما

  • سعی کنید اطلاعات مربوط به بلیط خرید شده را به خاطر نگهدارید و برآورد درستی از زمان رسیدن به فرودگاه را داشته باشید. مطمئن باشید هیچ پروازی به خاطر دیر رسیدن شما به تعویق نمی‌افتد پس بسیار دقت کنید. درصورتی‌که به‌موقع حاضر نشوید بلیط شما به شخص دیگری واگذار می‌شود.
  • از بلیط خود به‌خوبی نگهداری کنید. اطلاعات درج‌شده بر روی بلیط شامل مبدأ و مقصد، نام، ساعت و تاریخ پرواز و … اگر پاک شود ممکن است مشکل‌ساز شود.
  • حتماً قبل از انتخاب بلیط، از روی نقشه فرودگاه‌های مبدأ و مقصد را تعیین کرده و بررسی کنید به بافت شهری چقدر نزدیک است تا این‌گونه از هزینه رفت‌وآمد بابت تاکسی بکاهید.
  • سعی کنید چمدان‌هایی که با خود حمل کنید اضافه‌بار نخورده تا مجبور به پرداخت هزینه اضافی نشوید.
  • سعی کنید تا جایی که امکان دارد بلیط های مستقیم را تهیه کنید. بلیط های توقف دار معمولاً قیمت بالایی دارند.
  • رزرو بلیط دوطرفه و رفت‌وبرگشتی پیشنهاد آپولو به شما است. این مسئله کمک می‌کند تا شما در یک شهر غریب استرس پیدا کردن بلیط برگشت را نداشته باشید و ازلحاظ قیمتی نیز به‌صرفه‌تر است. چراکه شرکت‌های هواپیمایی برای بلیط های رفت‌وبرگشتی دوطرفه تعرفه پایین‌تری را در نظر می‌گیرند و تخفیف‌های ویژه‌ای را لحاظ می‌کنند.
  • سعی کنید ایام مناسبتی و پرترافیک را برای سفر انتخاب نکنید. چراکه در این ایام احتمال ایجاد مشکل بیش از دیگر روزهای سال است و سفر پر چالشی را احتمالاً خواهید داشت.
  • برای رزرو بلیط هواپیما دقیقه 90 عمل نکنید. سعی کنید اقدام به رزرو بلیط سیستمی نمایید و در زمانی که تقاضای بلیط هواپیما بالاست این کار را انجام ندهید.

 

چه موقع هایی بلیط هواپیما تبریز ارزان می‌شود؟

در تابستان که هوا گرم‌تر می‌شود، رفت‌وآمد به شهرهای شمالی نیز کاسته شده و مردم به دنبال یک شهر خنک با آب‌وهوایی مطبوع می‌گردند. پس تابستان‌ها تبریز شلوغ و به طبع هزینه بلیط هوایی تبریز گران‌تر می‌شود؛ اما اگر می‌خواهید ارزان سفر کنید، زمستان خلوت‌ترین فصل سفر به زمستان است.

بلیط های هوایی تبریز مشهد و … با قیمت ارزان‌تر از فصل‌های دیگر، آماده رزرو است و شما می‌توانید به‌آسانی اقدام به رزرو بلیط هواپیما سیستمی نمایید.

 

این مطلب در حال بروزرسانی میباشد و به زودی موارد جذاب دیگر آن قرار خواهد گرفت. با آپولو همچنان همراه بمانید